Reis Artık ‘Tanınmış Marka’

Reis Artık ‘Tanınmış Marka’

Reis Artık ‘Tanınmış Marka’

Müvekkilimiz Reis Gıda 1981’den bu yana bu topraklardan dünyaya yayılan global bir kuru gıda markasıdır. Çiftçilerimizin el emeği göz nuru olan pirinç ve bakliyat üretimleri, “Reis” markası ile 4 kıtada 22 ülkeye ihraç edilir. Reis Gıda ‘Tanınmış Marka’ statüsü ile ülke genelinde bilinirliğini bir kez daha kanıtladı.

Reis Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Reis şunları söyledi; “Kurulduğumuz günden bu güne yaptığımız her iş, gelecek başarıların referansı olmuştur. Sektörde ya farklılaşacaksın ya da markalaşacaksın denildi. Ben ise ikisini de, markamın geleceği için ne gerekiyorsa onu yaptım. Reis markasının kalitesinin, güveninin ve özverisinin sonucunda ‘Tanınmış Marka’ olarak kabul edilmesi beni ülkem ve markam adına mutlu etti."

Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından verilen ve ayrıcalıklı bir koruma sağlayan "tanınmış marka" tescili, sadece orijinal marka özelliği taşıyan, ürünlerde ve hizmet anlayışında kalite standardının sağlandığı ve tüketici tarafından bilinir olduğu kanıtlanmış markalara veriliyor.